Bilgisayarımı yeniledim, Apartman/Site Yönetim Yazılım Paketini nasıl taşırım?

Taşıma yapacağınız bilgisayarda JAVA altyapı programının yüklü olması gereklidir. Eğer yüklü değilse;

https://www.java.com/tr/download/ adresinden bilgisayarınıza uygun olan JAVA sürümü indirip yükleyin.

Daha sonra eski bilgisayarınızdaki “ApartmanYonetim” klasörünü olduğu gibi  yeni bilgisayarınıza taşıyarak programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Category: Yazılım Paketi Kullanımı
 • Merhaba Yüksel Bey. Emeğinize sağlık. Merkezi veritabanı kullanımında kendi bilgisayarımızı ve hosting şirketimizin veri tabanını kullanmamız mümkün mü? Bir websitemiz var. php ve mysql desteği mevcut.

 • bilgisayarımda yüklü olan site programı saklama yöntemini merkezi veri tabanı seçtiğimde herşey sıfırlanıyor bunu nasıl düzeltebilirim

 • yüksel bey ilk olarak yaptığınız program gerçekten çok güzel ve bu şekilde yardımcı olmanız dahada güzel son bir sorum olacak bilgisayarımda yüklü olan veritabanını android telefonuma nasıl aktarabilir.Saygılar.

 • kolay gelsin bilgisayarımda yüklü programı cep telefonunda nasıl aktarabilirim

 • Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  “Bilgisayarımı yeniledim, Apartman/Site Yönetim Yazılım Paketini nasıl taşırım?” için 6 yanıt

  1. yüksel bey ilk olarak yaptığınız program gerçekten çok güzel ve bu şekilde yardımcı olmanız dahada güzel son bir sorum olacak bilgisayarımda yüklü olan veritabanını android telefonuma nasıl aktarabilir.Saygılar.

  2. bilgisayarımda yüklü olan site programı saklama yöntemini merkezi veri tabanı seçtiğimde herşey sıfırlanıyor bunu nasıl düzeltebilirim

  3. Merhaba Yüksel Bey. Emeğinize sağlık. Merkezi veritabanı kullanımında kendi bilgisayarımızı ve hosting şirketimizin veri tabanını kullanmamız mümkün mü? Bir websitemiz var. php ve mysql desteği mevcut.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir