2020 Güncellemeleri, Pay Ölçerli Isıtma Maliyeti Hesaplama Başladı!

YENİ KAYIT NUMARASI KULLANIMI : Yazılım Paketi kapsamında oluşturulan belgelerin takibi için üretilen kayıt numarası, gelen yoğun talepler doğrultusunda her yıl yeniden başlayacak şekilde düzenlenmiştir. Bundan sonra yıl ve belge kayıt sırasından (2020000001) oluşacak şekilde kullanılacaktır. Ancak 2020 için işlemlerine başlamış olanlar, işlemler geriye doğru uygulanamadığı için numaralandırma bulundukları tarih itibariyle devam edecektir

MERKEZİ ISITMA VE SIHHİ SICAK SU SİSTEMLERİNDE ISINMA VE SIHHİ SICAK SU GİDERLERİNİN PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN İŞLEMLER : Yazılım Paketi kapsamına merkezi pay ölçerli ısıtma ve sıhhi sıcak su hesabının yapılabilmesine yönelik düzenleme yapılmıştır. Bu kapsamda, TANIMLAR->Sayaç Tanımlama ile HESAP İŞLEMLERİ->Sayaç Okuma programlarında güncelleme ve ilaveler yapılmıştır. Detaylı kullanım için yazılım paketi KULLANIM KLAVUZU‘nu okuyabilirsiniz.

HAZİRUN LİSTESİ OLUŞTURMA : HESAP İŞLEMLERİ->Karar Defteri programında, hazirun listesi ayrı bir rapor olarak oluşturulabilecektir. Bunun için toplantılar sekmesinde, ilgili toplantı üzerinde sağ tuş, açılan menüden HAZİRUNU RAPORLA komutu çalıştırılarak hazirun listesi oluşturulur.

BİRİKMİŞ BORÇLARI E-İLETİ(SMS) İLE GÖNDERME: Üyelerin birikmiş borçlarının e-İleti(SMS) ile bildirimine başlanmıştır. Üye İşlemleri->Üye Bilgilendirme programı, araç çubuğu E-İLETİ GÖNDERİMİ seçili iken, e-İleti(SMS) gönderilecek üye üzerinde, sağ tuş, açılan menüden ÜYE BİRİKMİŞ BORCUNU İLETİ(SMS) GÖNDER komutu çalıştırılır.

“2020 Güncellemeleri, Pay Ölçerli Isıtma Maliyeti Hesaplama Başladı!” için 7 yanıt

 1. Sevgili arkadaşım,

  Öncelikle emeğinize sağlık kullanışlı ve güzel bir uygulama. programını deneme amaçlı kurdum. bir kaç denemeden sonra güzel bir program olduğunu ve ufak binalar için gayet kullanışlı olduğunu gözlemledim. Ancak bir türlü e-mail sistemini aktif hale getiremedim. kendime atabiliyorum ama tanımladığım baişka birine yönlendiremiyorum. sorun ne olabilir sizce.

  1. Merhaba Mehmet Bey,
   Üyelerinizin e-posta adresi geçerli ve doğru yazılmış ise bir sorun olmadan çalışır.
   Aynı e-posta adresine program dışından da mesaj göndermeyi deneyin. Bazen e-posta adresinde ki bir kaç yanlış harf yada karakter bu tür sorunlara neden olabiliyor. Yine aynı sorun devam ederse benimle e-posta yada telefon ile iletişime geçebilirsiniz.
   Kolay gelsin.

 2. Yüksel Hocam Merhabalar;
  Programa daire yada kişi bazlı hesap hareketleri gibi bir rapor ekranı koyabilir miyiz?
  Mesela 5 nolu daire yapılan tahsilatlar yada bekleyen ödemelerin raporlarını alabileceğimiz bir ekran olabilir mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir