2021 Site/Apartman Yönetim Yazılımı Kullanım Durumu

Türkiye genelinde, on binin üzerinde yönetim, Site/Apartman Yönetim uygulamamızı kullanmayı tercih etti. İlginize teşekkür ederiz.

“2021 Site/Apartman Yönetim Yazılımı Kullanım Durumu” için 8 yanıt

 1. Merhaba Yüksel Bey. Nisan dönemi bilançosunu kapattım. Biz 3 er aylık dönemlerle aidat topluyoruz. Mayıs ayında bir 3 aylık dönem aidatı aldım ve Nisan,Mayıs Haziran tahsilatı yapacağız. Ama 3 ay seçtiğimde bilanço dönemi Mayıs olduğu için Nisan değil Mayıs ayından itibaren bana aidatı işliyor Nisan boş kalıyor. Sorunu nasıl çözeceğiz teşekkür ederim.

 2. Yuksel bey oncelikle bu program gelisimi icin cok tesekkur ediyorum. Bizim gibi yoneticilerin yuku sizin sayenizde cok cok hafiflemiştir. Bu andorid program guzel olmus emeginize saglik.
  2 sorum alacak
  1. Bilgisayarimizdaki veriler ile entegreli calisiyormu.vl
  2. Kullanici programi ayri varmi ornek kat maliki aidat ,duyuru uyari, gibi bilgileri uygulama uzerinden gorebilirmi

  1. Merhaba Burhan Bey,
   1. Android ve bilgisayar uygulaması istenirse ortak çalışır. Bunun için bilgisayar kurulumunda, program ana menü, YARDIM->AYARLAR formunda; verileri saklama yöntemini MERKEZİ VERİTABANLI KULLANIM olarak düzenlemeniz gereklidir. Daha sonra hesap oluşturma ve yönetim tanımlama işlemlerini bitirince, aynı kullanıcı ve şifre ile hem android hem de bilgisayardan kullanabilirsiniz.
   2. Kullanıcı da aynı programı kullanır. Ancak, kullanıcının yetkili olduğu ve işlem yapabildiği menüler sınırlıdır. Sadece üye işlemleri ve raporları görüntüleyebilir.
   Kolay gelsin.

  1. Merhaba Ercan Bey, tekrar test yaptım. Bir sorun yok. Bilgisayarınızın internete bağlı olduğunu kontrol edin. Yine problem yaşarsanız beni telefon ile arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir