2021 Güncellemeleri, Kurumsal İleti(SMS) Gönderimi

Yazılım Paketi kapsamında, cep telefonu üzerinden ileti(SMS) gönderilebilmektedir. Ancak yoğun talepler doğrultusunda, cep telefonuna ihtiyaç olmadan kurumsal bir firma üzerinden de ileti(SMS) gönderilebilecektir.

Bu kapsamda; NETGSM iletişim firması ile antlaşma sağlanmış ve Yazılım Paketine entegre edilmiştir. NETGSM firması tarafından çok uygun fiyatlar ile sunulan bir ileti(SMS) paketi alarak, Apartman/Site Yönetim yazılım paketi üzerinden üyelerinize kolayca ileti gönderebilirsiniz.

NETGSM firmasından ileti(SMS) paketi alabilmek için;

“2021 Güncellemeleri, Kurumsal İleti(SMS) Gönderimi” için 3 yanıt

  1. api entegre konusunda NETGSM yardımcı yaklaşımda bulundu ve desteğini esirgemediyse ozaman NETGSM ile çalışmak bizim için de onurdur.

    teşekkür ederim.

  2. iletimerkezi sms firmasını kullanırım uzun yıllar. Hem sistemleri hem de firma fiyatları açısından oldukça uygun. İlerleyen zamanda iletimerkezi ile görüşme yaparak sisteminize entegre firmalar arasında olması bizlerin bütçesi açısından mutlu eder.

    1. Merhaba Muhammet Bey,
      Piyasada toplu ileti(SMS) konusunda kendini ispatlamış çok firma var. İleti merkezi de bunlardan birisi olabilir. Ancak, her birisini yazılım paketine entegre etmek hem zaman hem de işletim açısından çok ekonomik değil. Ben firmaların bir çoğu ile görüşme yaptım ve en olumlu, en profesyonel yaklaşımı NETGSM firması gösterdi. Fiyatlarını da diğer firmalar ile karşılaştırdım ve aralarında çok fark yok. Hatta NETGSM’in fiyatları çoğuna göre daha ucuz. İlerleyen zamanda olumsuz bir gelişme olmadığı sürece bu şekilde devam etmeyi düşünüyoruz. Yine de katkılarınız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir